20 mars dro jeg , Lene, Arnie og Dixie til Lillestrøm. Vi skulle sitte på "stand" for Norsk Retrieverklubb på Camp Villmark! Vi var på plass 0930, fikk parkert, og gikk inn på området, Nova Spektrum er kjempestor!! Og gjett om det var folksomt allerede så tidlig. Mange skoleklasser, og andre folk. Veldig hyggelig, og Arnie syntes det var fint. Dixie syntes nok at det ble litt for mye oppmerksomhet
Så kom påsken med varierende vær. Noen dager skikkelig innevær, snøstorm og kjølig.. Andre dager sol og varme:-)
eg dømte uoffisiell rallystevne for Odal hundeklubb, 3 klasser. Rekrutt, klasse 1 og 2. Veldig trivelig! I tillegg var jeg dommer på merkeprøve, Blåbær i Nosework også for Odal hundeklubb, 5 ut av 8 greide merket:
Har ellers blitt noen noseworktreninger, og så har vi hatt tre poster i Allsidighetscupen i regi av Retrieverklubben. Jeg har dømt to poster i rally og Vidar har dømt en post i apportering.